Rýchly kontakt 24/7 v OC:  0907/132 906 alebo 057/7880 566, -67, Email: lipova@osetrovatelskecentrumhe.sk

Rýchly kontakt 24/7 v SD:  0911/ 604 205 alebo 057/321 4404, E-mail: recepcia@osetrovatelskecentrumhe.sk
Telefonický kontakt pre telefonovanie s príbuznými v SD: 0903/224 156

Voľné lôžko: Aktuálnu dostupnosť je potrebné overiť.


Voľné pracovné miesta
   Pracovná príležitosť pre ošetrujúci personál                         


Chceš sa stať v budúcnosti súčasťou silného, profesionálneho a ľudsky kvalitného tímu, ktorý ponúka špičkové služby chorým a bezvládnym seniorom? Pošli nám ešte dnes svoj životopis a keď nastane ten správny čas my Ťa budeme kontaktovať!

Pozícia: praktická sestra - asistent alebo opatrovateľ/ka

Čo Ti ponúkame? 

prácu v krásnom, modernom , kvalitne vybavenom TOP zariadení sociálnych služieb ,

plat v závislosti od odpracovaných rokov (v zmysle legislatívy), od pracovnej pozície, počtu odpracovaných hodín a kvality práce od 870 € v hrubom,

dovoz do práce v rámci mesta v réžii zamestnávateľa,

a ďalších 101 zamestnaneckých benefitov, napr. ranné snacky, cola na nočnej zmene,  natankované služobné auto na súkromné účely,  apod.

V prípade záujmu nám pošli svoj životopis na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , príp. kontaktuj vedúcu sestru, Mgr. Mariannu Kličovú, tel. 0911 604 204.                                                                        
                                           
 Unikátna pracovná príležitosť pre ošetrujúci personál

Riešiš dilemu ? Potrebuješ slušný príjem, ale zároveň si chceš budovať pracovné zázemie doma, v blízkosti svojej rodiny ?

Prijmi unikátnu pracovnú ponuku Slnečného domu, založenú na kombinácii práce doma a v zahraničí. Dohodneme sa na optimálnom modeli .

Na Slovensku Ťa nikde nezaplatia ako v Rakúsku, či Nemecku, ale iba u nás Ti vieme pravidelne umožniť zarobiť si viac a vylepšiť si tak rozpočet  od 10.500 EUR ročne.

V prípade, že Ťa táto ponuka zaujala a si jazykovo i kvalifikačne pripravený, kontaktuj prosím riaditeľku prevádzky p. Alenu Mochnáčovú, tel. 0911 944 720.

Neovládaš nemčinu? Nevadí! Našim zamestnancom ponúkame bezplatný online kurz nemeckého jazyka, ktorý Ťa pripraví na vycestovanie do zahraničia


                                                                        

Webová stránka Ošetrovateľského centra a ZSS Slnečný dom v Humennom Vám pomôže nájsť ten správny druh 24 hodinovej starostlivosti pre Vášho ťažko chorého blízkeho alebo seniora, ktorého zdravotný stav si vyžaduje sociálnu a ošetrovateľskú starostlivosť (Dom ošetrovateľskej starostlivosti, ZSS pre dlhodobú starostlivosť – Špecializované zariadenie, Zariadenie pre seniorov, Domov sociálnych služieb, prípadne ADOS a mobilný hospic). Vzhľadom na zavedený Systém manažérstva kvality a ISO certifikát ponúkame ošetrovateľskú a sociálnu starostlivosť o Vášho blízkeho na vysokej úrovni. Pre budúcich opatrovateľov realizujeme kurzy opatrovania s výnimočnou prípravou. Náš opatrovateľský kurz prináša účastníkom okrem cenných skúseností a praxe i možnosť uplatnenia – unikátnu kombináciu práce u nás a v zahraničí.