Rýchly kontakt 24/7 v OC:  0907/132 906 alebo 057/7880 566, -67, Email: lipova@osetrovatelskecentrumhe.sk

Rýchly kontakt 24/7 v SD:  0911/ 604 205 alebo 057/321 4404, E-mail: recepcia@osetrovatelskecentrumhe.sk
Telefonický kontakt pre telefonovanie s príbuznými v SD: 0903/224 156

Voľné lôžko: Aktuálnu dostupnosť je potrebné overiť.


Škála služieb pre našich klientov - Slnečný dom

Máme široký záber starostlivosti a môžeme sa kvalitne postarať o široké portfólio problémov.

 

Oblasti našej starostlivosti / ochorenia  klientov:

  • NCMP ( „porážka“)
  • ponemocničné preležaniny a iné následky zhoršenej hybnosti
  • roztrúsená skleróza
  • onkologické ochorenia
  • pokročilá demencia
  • poúrazové stavy (napr. zlomeniny stehnovej kosti)
  • stavy po neurochirurgických zákrokoch
  • komplikácie cukrovky
  • iné chronické stavy.


Nadštandardné služby + predbežná informácia o ďalších možných výdavkoch

Počas pobytu v Slnečnom dome je potrebné rátať s týmito ďalšími výdavkami: doplatky za   liečivá/ zdrav. pomôcky, p.p. vyšetrenie CRP prístrojom/cena jednorazovej súpravy, p.p. udržiavací poplatok
V prípade Vášho záujmu dokážeme zabezpečiť tieto služby (účtujeme si iba výšku reálnych nákladov) : zabezpečenie kompenzačných pomôcok, preprava klienta, sprevádzanie klienta na vyšetrenie, predpis plienok, receptov a pomôcok + výber, strihanie, farbenie vlasov, zabezpečenie individuálneho jedálneho lístka, vychádzka 30 min. v sprievode opatrovateľa (individuálne)

Nadštandardné služby: Zlatý poukaz (súbor prvkov nadštandardného prístupu), Masáž ( 15 min., 30 min.) , rehabilitácia navyše (30 min., 60 min.), kúpeľovo– masážna procedúra Vianočný sen / Bylinkové pohladenie

Služby sú účtované v súlade s platným cenníkom .

Denne klientom podávame lahodný bylinkový čajík podporujúci trávenie Slnečný dúšok a bylinkový likér s obsahom horca  Slnečný elixír  (obdeň). Je to bonus, za ktorý sa nepripláca.

Relaxačné kúpele
darcek senior

Webová stránka Ošetrovateľského centra a ZSS Slnečný dom v Humennom Vám pomôže nájsť ten správny druh 24 hodinovej starostlivosti pre Vášho ťažko chorého blízkeho alebo seniora, ktorého zdravotný stav si vyžaduje sociálnu a ošetrovateľskú starostlivosť (Dom ošetrovateľskej starostlivosti, ZSS pre dlhodobú starostlivosť – Špecializované zariadenie, Zariadenie pre seniorov, Domov sociálnych služieb, prípadne ADOS a mobilný hospic). Vzhľadom na zavedený Systém manažérstva kvality a ISO certifikát ponúkame ošetrovateľskú a sociálnu starostlivosť o Vášho blízkeho na vysokej úrovni. Pre budúcich opatrovateľov realizujeme kurzy opatrovania s výnimočnou prípravou. Náš opatrovateľský kurz prináša účastníkom okrem cenných skúseností a praxe i možnosť uplatnenia – unikátnu kombináciu práce u nás a v zahraničí.