Rýchly kontakt 24/7 v OC:  0907/132 906 alebo 057/7880 566, -67, Email: lipova@osetrovatelskecentrumhe.sk

Rýchly kontakt 24/7 v SD:  0911/ 604 205 alebo 057/321 4404, E-mail: recepcia@osetrovatelskecentrumhe.sk
Telefonický kontakt pre telefonovanie s príbuznými v SD: 0903/224 156

Voľné lôžko: Aktuálnu dostupnosť je potrebné overiť.


Precíznosť a profesionalita

Ošetrovateľské centrum Lipová prevádzkuje Dom ošetrovateľskej starostlivosti - ústavné zdravotnícke zariadenie, v ktorom poskytujeme odbornú ošetrovateľskú starostlivosť 24 hodín denne. Pobyt v zariadení je podmienený indikáciou ošetrujúceho lekára a schválením revíznym lekárom zdravotnej poisťovne.

 

Je to malé dynamické zdravotnícke zariadenie s rodinnou atmosférou, kde liečime komplexnou aktívnou ošetrovateľskou starostlivosťou. Výhodou je jednoduchý postup pri prijatí a relatívne krátka čakacia doba (dni, max. týždne). Ošetrujeme klientov, ktorých zdravotný stav je natoľko stabilizovaný, že už nevyžadujú dennú lekársku starostlivosť, ale naďalej potrebujú dennú ošetrovateľskú/sesterskú starostlivosť.

 

"Dĺžka, no predovšetkým kvalita života vážne a dlhodobo chorých je často úmerná kvalite poskytovanej ošetrovateľskej starostlivosti." 


       

     

         

Webová stránka Ošetrovateľského centra a ZSS Slnečný dom v Humennom Vám pomôže nájsť ten správny druh 24 hodinovej starostlivosti pre Vášho ťažko chorého blízkeho alebo seniora, ktorého zdravotný stav si vyžaduje sociálnu a ošetrovateľskú starostlivosť (Dom ošetrovateľskej starostlivosti, ZSS pre dlhodobú starostlivosť – Špecializované zariadenie, Zariadenie pre seniorov, Domov sociálnych služieb, prípadne ADOS a mobilný hospic). Vzhľadom na zavedený Systém manažérstva kvality a ISO certifikát ponúkame ošetrovateľskú a sociálnu starostlivosť o Vášho blízkeho na vysokej úrovni. Pre budúcich opatrovateľov realizujeme kurzy opatrovania s výnimočnou prípravou. Náš opatrovateľský kurz prináša účastníkom okrem cenných skúseností a praxe i možnosť uplatnenia – unikátnu kombináciu práce u nás a v zahraničí.