Rýchly kontakt 24/7 v OC:  0907/132 906 alebo 057/7880 566, -67, Email: lipova@osetrovatelskecentrumhe.sk

Rýchly kontakt 24/7 v SD:  0911/ 604 205 alebo 057/321 4404, E-mail: recepcia@osetrovatelskecentrumhe.sk
Telefonický kontakt pre telefonovanie s príbuznými v SD: 0903/224 156

Voľné lôžko: Aktuálnu dostupnosť je potrebné overiť.


O nádeji

Štefánia Behunová
Sestra pre rehabilitáciu
Ošetrovateľské centrum
Do ticha hľadí pár očí. Nie sú hocijaké. Videli mnoho. V behu času... život ponúka vo svojej pestrosti všetko. Dobré, zlé... Teraz hľadajú niečo iné. Keď telo pod ťarchou choroby stráca silu a duša túži ešte pookriať ... hľadajú nádej.

Dvere izby sa otvoria. Vstúpi niekto ,kto má úžasné poslanie. Má srdce plné dobroty. Dušu krásnu ako anjelské stvorenie. Jej myšlienky sa utiekajú k tomu, aby sa sila vrátila a duša pookriala. Oči sa doširoka otvoria. Vpíjajú sa do sily, ktorá z nej vyžaruje. Ten moment je krásny ako pohladenie plné lásky.

Zrazu má všetko nový zmysel. Lebo nádej je tu. V podobe niekoho, kto je schopný dávať viac.

Pretože ak je povolanie poslaním, nedá sa robiť inak ako srdcom.

Ďalšie články od blogera:
Štefánia Behunová

Bloger nemá žiadne ďalšie články.
Páčil sa Vám tento článok? Zadajte svoju E-mailovú adresu a my Vám pošleme E-Mail, keď napíšeme ďalší článok na náš blog.

Webová stránka Ošetrovateľského centra a ZSS Slnečný dom v Humennom Vám pomôže nájsť ten správny druh 24 hodinovej starostlivosti pre Vášho ťažko chorého blízkeho alebo seniora, ktorého zdravotný stav si vyžaduje sociálnu a ošetrovateľskú starostlivosť (Dom ošetrovateľskej starostlivosti, ZSS pre dlhodobú starostlivosť – Špecializované zariadenie, Zariadenie pre seniorov, Domov sociálnych služieb, prípadne ADOS a mobilný hospic). Vzhľadom na zavedený Systém manažérstva kvality a ISO certifikát ponúkame ošetrovateľskú a sociálnu starostlivosť o Vášho blízkeho na vysokej úrovni. Pre budúcich opatrovateľov realizujeme kurzy opatrovania s výnimočnou prípravou. Náš opatrovateľský kurz prináša účastníkom okrem cenných skúseností a praxe i možnosť uplatnenia – unikátnu kombináciu práce u nás a v zahraničí.