Rýchly kontakt 24/7 v OC:  0907/132 906 alebo 057/7880 566, -67, Email: lipova@osetrovatelskecentrumhe.sk

Rýchly kontakt 24/7 v SD:  0911/ 604 205 alebo 057/321 4404, E-mail: recepcia@osetrovatelskecentrumhe.sk
Telefonický kontakt pre telefonovanie s príbuznými v SD: 0903/224 156

Voľné lôžko: Aktuálnu dostupnosť je potrebné overiť.


Ťaháčik pre profesionálnych opatrovateľov i rodinu

Zuzana Fabianová
Generálna manažérka komplexu organizácií a služieb
TOP manažér kvality 2015
Ošetrovateľské centrum / Ošetrovateľské centrum, s.r.o.
Zariadenie sociálnych služieb Slnečný dom, n.o.
Dôsledná starostlivosť dokáže zázraky. 
Dôsledná starostlivosť o bezvládneho seniora dokáže zvrátiť smrť. 
Nie je to však také jednoduché.
Zoči-voči starobe, chorobe, smrti, zviazaní emóciami a strachom o svojho milovaného blízkeho,  limitovaní vlastným životom a prácou, a predsa chcete pomôcť, to je chvályhodný postoj ... preto Vám ponúkame jeden z našich prvých ťaháčikov venovaných laickej verejnosti . 
Dobrá starostlivosť pozostáva z mnohých dôležitých aspektov, podcenenie niektorého z nich môže spôsobiť zbytočné komplikácie.
Toto je abecedný výber kľúčových oblastí posúdenia primeranej starostlivosti, zostavený  podľa našich praktických skúseností. Cieľom je rýchla detekcia možných problémov, rizík. Formulár Vám môže pomôcť odhaliť príčinné súvislosti , zdanlivo nenápadné skutočnosti, ktoré zbytočne produkujú utrpenie, či zhoršovanie zdravotného stavu.
Pozor, ide o veľmi zjednodušenú schému a zjednodušené hodnotiace výroky . V prípade, že si neviete dať rady (tušíte problém, no neviete ako ho rozlúsknuť), poraďte sa s ošetrujúcim lekárom, alebo sestrou Agentúry domácej ošetrovateľskej starostlivosti, alebo si prečítajte niektorú z publikácií , napr. aj tú našu : Ako sa postarať o blízkeho alebo ... nám o tom napíšte.     

Páčil sa Vám tento článok? Zadajte svoju E-mailovú adresu a my Vám pošleme E-Mail, keď napíšeme ďalší článok na náš blog.

Webová stránka Ošetrovateľského centra a ZSS Slnečný dom v Humennom Vám pomôže nájsť ten správny druh 24 hodinovej starostlivosti pre Vášho ťažko chorého blízkeho alebo seniora, ktorého zdravotný stav si vyžaduje sociálnu a ošetrovateľskú starostlivosť (Dom ošetrovateľskej starostlivosti, ZSS pre dlhodobú starostlivosť – Špecializované zariadenie, Zariadenie pre seniorov, Domov sociálnych služieb, prípadne ADOS a mobilný hospic). Vzhľadom na zavedený Systém manažérstva kvality a ISO certifikát ponúkame ošetrovateľskú a sociálnu starostlivosť o Vášho blízkeho na vysokej úrovni. Pre budúcich opatrovateľov realizujeme kurzy opatrovania s výnimočnou prípravou. Náš opatrovateľský kurz prináša účastníkom okrem cenných skúseností a praxe i možnosť uplatnenia – unikátnu kombináciu práce u nás a v zahraničí.