Rýchly kontakt 24/7 v OC:  0907/132 906 alebo 057/7880 566, -67, Email: lipova@osetrovatelskecentrumhe.sk

Rýchly kontakt 24/7 v SD:  0911/ 604 205 alebo 057/321 4404, E-mail: recepcia@osetrovatelskecentrumhe.sk
Telefonický kontakt pre telefonovanie s príbuznými v SD: 0903/224 156

Voľné lôžko: Aktuálnu dostupnosť je potrebné overiť.


Nech žijú protilátky!

Štefan Šubert
Zdravotnícky asistent
Zariadenie sociálnych služieb Slnečný dom, n.o.

Tak ako som sľúbil, je tu druhá časť nášho mini experimentu. Po vakcíne číslo 3. proti Covid- 19 som bol v očakávaní, či mi tie protilátky test potvrdí. Lekárka v očkovacom centre tvrdila, že je to vysoko individuálne a vraj po týždni sa už môžu nejaké protilátky vytvoriť. Keďže v mojom pracovnom i osobnom živote začali pribúdať pozitívni čoraz intenzívnejšie, som vo veľkom očakávaní. Nebojím sa smrti, nebojím sa karantény, vadia mi ale obmedzenia. Zatvorené školy, zatvorené reštaurácie, športoviská... Prečo si opäť nebudem môcť vychutnať atmosféru vianočnych trhov a punč s priateľmi? Vadí mi, že si nepodávame ruky, že sa priateľsky nepobozkáme, neobjímeme bez nejakého pocitu obavy... Čo ak??? Tak sa pozrite, ako som dopadol na 8. deň po zaočkovaní treťou "booster" dávkou. Uvidíte, či dnes budem spať spokojnejším spánkom ako pár posledných nocí...


Ďalšie články od blogera:
Štefan Šubert

Štefan Šubert
Štefan Šubert
Štefan Šubert
Štefan Šubert
Štefan Šubert
Štefan Šubert
Štefan Šubert
Štefan Šubert
Páčil sa Vám tento článok? Zadajte svoju E-mailovú adresu a my Vám pošleme E-Mail, keď napíšeme ďalší článok na náš blog.

Webová stránka Ošetrovateľského centra a ZSS Slnečný dom v Humennom Vám pomôže nájsť ten správny druh 24 hodinovej starostlivosti pre Vášho ťažko chorého blízkeho alebo seniora, ktorého zdravotný stav si vyžaduje sociálnu a ošetrovateľskú starostlivosť (Dom ošetrovateľskej starostlivosti, ZSS pre dlhodobú starostlivosť – Špecializované zariadenie, Zariadenie pre seniorov, Domov sociálnych služieb, prípadne ADOS a mobilný hospic). Vzhľadom na zavedený Systém manažérstva kvality a ISO certifikát ponúkame ošetrovateľskú a sociálnu starostlivosť o Vášho blízkeho na vysokej úrovni. Pre budúcich opatrovateľov realizujeme kurzy opatrovania s výnimočnou prípravou. Náš opatrovateľský kurz prináša účastníkom okrem cenných skúseností a praxe i možnosť uplatnenia – unikátnu kombináciu práce u nás a v zahraničí.