Rýchly kontakt 24/7 v OC:  0907/132 906 alebo 057/7880 566, -67, Email: lipova@osetrovatelskecentrumhe.sk

Rýchly kontakt 24/7 v SD:  0911/ 604 205 alebo 057/321 4404, E-mail: recepcia@osetrovatelskecentrumhe.sk
Telefonický kontakt pre telefonovanie s príbuznými v SD: 0903/224 156

Voľné lôžko: Aktuálnu dostupnosť je potrebné overiť.


Aj keď to občas škrípe...

Štefan Šubert
Zdravotnícky asistent
Zariadenie sociálnych služieb Slnečný dom, n.o.

Prečo poskytovať kvalitnú starostlivosť? Na to existuje primárne vysvetlenie. Ide o našich otcov a matky. Ak sa na každého klienta dokážem dívať takto, tak ani na túto otázku netreba väčšiu analýzu. Chcem Vám na jednoduchom príklade priblížiť, aká náročná je práca samotného opatrovateľa. Každý z nás mal, alebo ešte má rodiča. Medzigeneračné rozdiely spôsobujú aj časté rozdielne názory. Nepochopenie generácií je logické, veď nemôžem vedieť ako vníma svet 85 ročný človek, ak mám 45. Časté sú hádky, či konflikty synov a dcér s ich rodičmi. A v zariadeniach  týchto "ťažkých rodičovských pováh" navyše s podlomeným zdravím, pocitom ich nepotrebnosti pre spoločnosť, máme veľa. Takže si predstavte 15x svojho rodiča a týchto má na starosti jeden opatrovateľ. Preto je nutné pracovať podľa presných komplexných štandardov. Pretože Vaši otcovia a matky Vám dávali doteraz všetko. Myslím si, že teraz je rad na nás, na ich deťoch. Podobne ako to bolo v príbehu o troch grošoch. A navyše celý život pracovali, platili dane a boli tejto spoločnosti prínosom. Preto si túto kvalitnú komplexnú starostlivosť práve teraz zaslúžia...

Ďalšie články od blogera:
Štefan Šubert

Štefan Šubert
Štefan Šubert
Štefan Šubert
Štefan Šubert
Štefan Šubert
Štefan Šubert
Štefan Šubert
Štefan Šubert
Páčil sa Vám tento článok? Zadajte svoju E-mailovú adresu a my Vám pošleme E-Mail, keď napíšeme ďalší článok na náš blog.

Webová stránka Ošetrovateľského centra a ZSS Slnečný dom v Humennom Vám pomôže nájsť ten správny druh 24 hodinovej starostlivosti pre Vášho ťažko chorého blízkeho alebo seniora, ktorého zdravotný stav si vyžaduje sociálnu a ošetrovateľskú starostlivosť (Dom ošetrovateľskej starostlivosti, ZSS pre dlhodobú starostlivosť – Špecializované zariadenie, Zariadenie pre seniorov, Domov sociálnych služieb, prípadne ADOS a mobilný hospic). Vzhľadom na zavedený Systém manažérstva kvality a ISO certifikát ponúkame ošetrovateľskú a sociálnu starostlivosť o Vášho blízkeho na vysokej úrovni. Pre budúcich opatrovateľov realizujeme kurzy opatrovania s výnimočnou prípravou. Náš opatrovateľský kurz prináša účastníkom okrem cenných skúseností a praxe i možnosť uplatnenia – unikátnu kombináciu práce u nás a v zahraničí.