Rýchly kontakt 24/7 v OC:  0907/132 906 alebo 057/7880 566, -67, Email: lipova@osetrovatelskecentrumhe.sk

Rýchly kontakt 24/7 v SD:  0911/ 604 205 alebo 057/321 4404, E-mail: recepcia@osetrovatelskecentrumhe.sk
Telefonický kontakt pre telefonovanie s príbuznými v SD: 0903/224 156

Voľné lôžko: ÁNO

MOM AT
Karanténa: Regulácia a obmedzenia návštev v čase
            od 01.01.2021 do 24.01.2021

Regulácia návštev v ZSS Slnečný dom, ul. Starinská
Regulácia návštev v Ošetrovateľskom centre, ul. Lipová

Voľné pracovné miesta
   Pracovná príležitosť pre ošetrujúci personál                         


Budujeme silný, profesionálne a ľudsky kvalitný tím pre skvelé služby starenkám a starčekom nášho regiónu. Pridaj sa k nám !

Pozícia: zdravotnícky asistent alebo opatrovateľka

Nástup možný ihneď: na dohodu alebo pracovnú zmluvu

Ponúkame: prácu v krásnom, modernom , kvalitne vybavenom TOP zariadení sociálnych služieb , dovoz do práce v rámci mesta v réžii zamestnávateľa , plat v závislosti od počtu odpracovaných hodín a kvality práce od 480 – 700 € v hrubom, veľa zamestnaneckých benefitov, napr. ranné snacky, cola na nočnej zmene apod.

V prípade záujmu kontaktujte vedúcu sestru, Mgr. Mariannu Kličovú, tel. 0911 604 204.

                                                                        
                                           
 Unikátna pracovná príležitosť pre ošetrujúci personál

Riešite dilemu ? Potrebujete slušný príjem , ale zároveň si chcete budovať pracovné zázemie doma, v blízkosti svojej rodiny ?

Prijmite unikátnu pracovnú ponuku Slnečného domu , založenú na kombinácii práce doma a v zahraničí. Dohodneme sa na optimálnom modeli .

Na Slovensku Vás nikde nezaplatia ako v Rakúsku, ale iba u nás Vám vieme pravidelne umožniť zarobiť si viac a vylepšiť si tak rozpočet  od 10.500 EUR ročne.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, a ste jazykovo i kvalifikačne pripravený, kontaktujte riaditeľku prevádzky p. Alenu Mochnáčovú, tel. 0911 944 720.
                                                                        

Webová stránka Ošetrovateľského centra a ZSS Slnečný dom v Humennom Vám pomôže nájsť ten správny druh 24 hodinovej starostlivosti pre Vášho ťažko chorého blízkeho alebo seniora, ktorého zdravotný stav si vyžaduje sociálnu a ošetrovateľskú starostlivosť (Dom ošetrovateľskej starostlivosti, ZSS pre dlhodobú starostlivosť – Špecializované zariadenie, Zariadenie pre seniorov, Domov sociálnych služieb, prípadne ADOS a mobilný hospic). Vzhľadom na zavedený Systém manažérstva kvality a ISO certifikát ponúkame ošetrovateľskú a sociálnu starostlivosť o Vášho blízkeho na vysokej úrovni. Pre budúcich opatrovateľov realizujeme kurzy opatrovania s výnimočnou prípravou. Náš opatrovateľský kurz prináša účastníkom okrem cenných skúseností a praxe i možnosť uplatnenia – unikátnu kombináciu práce u nás a v zahraničí.