Rýchly kontakt 24/7 v OC:  0907/132 906 alebo 057/7880 566, -67, Email: lipova@osetrovatelskecentrumhe.sk

Rýchly kontakt 24/7 v SD:  0911/ 604 205 alebo 057/321 4404, E-mail: recepcia@osetrovatelskecentrumhe.sk
Telefonický kontakt pre telefonovanie s príbuznými v SD: 0903/224 156

Voľné lôžko: Aktuálnu dostupnosť je potrebné overiť.


O Slnečnom elixíre

Niečo navyše len pre našich klientov

Na ceste k stále lepšej starostlivosti o našich klientov sme usilovali o rozširovanie výnimočných služieb a produktov. Rozmýšľali sme ako pobyt našich klientov v lôžkovom zariadení ešte viac spríjemniť a navodiť pocit domova, slobody, ale i pohostinnej atmosféry v našom zariadení. Jedným z nápadov bolo, že by malo ísť o ponúkanie originálneho  lahodného bylinkového likéru , ktorý by podporoval trávenie. Práve nechutenstvo a spomalené trávenie sú častým problémom našich klientov. Pri hľadaní optimálnej receptúry nápoja sme sa radili s naším ošetrujúcim lekárom. Jedinečný nápoj z horských bylín Slnečný elixír spája 23 druhov bylín . Je dokonalou súhrou slnka a prírody.
Likér podávame klientom pravidelne už tretí rok, zvyčajne v čase odpoludňajšieho odpočinku. Rovnako ako bylinkový čajík Slnečný dúšok, je neodmysliteľnou súčasťou jedálnička. Stal sa veľmi rýchlo populárnym. Na margo by sme radi uviedli, že nejde o žiaden hriech. Veď alkoholické nápoje bez obmedzenia sa v podobných zariadeniach napríklad v Anglicku ponúkajú prostredníctvom baru s voľným prístupom. Nie je ľahké nájsť spôsob potešenia v záverečnom štádiu života, ak ho sprevádza bezvládnosť, choroba a bolesť.
My máme overený typ - náš Slnečný elixír - obdivujú ho návštevníci našich centier. Sme radi, že sa stal obľúbeným a žiadaným produktom.

Jeho jedinečnosť oslavuje aj tento verš :
Slnečný elixír, pre teba len,
najlepší spôsob začínať deň,
a aj keď túžiš usínať v zdraví,
Slnečný elixír je nápoj pravý

Na zdravie !

elixir

Slnečný elixír k zakúpeniu na internetových stránkach: 
www.kon-rad.sk
www.vinalko.sk
www.hndrink.sk
 www.bottles.sk

Webová stránka Ošetrovateľského centra a ZSS Slnečný dom v Humennom Vám pomôže nájsť ten správny druh 24 hodinovej starostlivosti pre Vášho ťažko chorého blízkeho alebo seniora, ktorého zdravotný stav si vyžaduje sociálnu a ošetrovateľskú starostlivosť (Dom ošetrovateľskej starostlivosti, ZSS pre dlhodobú starostlivosť – Špecializované zariadenie, Zariadenie pre seniorov, Domov sociálnych služieb, prípadne ADOS a mobilný hospic). Vzhľadom na zavedený Systém manažérstva kvality a ISO certifikát ponúkame ošetrovateľskú a sociálnu starostlivosť o Vášho blízkeho na vysokej úrovni. Pre budúcich opatrovateľov realizujeme kurzy opatrovania s výnimočnou prípravou. Náš opatrovateľský kurz prináša účastníkom okrem cenných skúseností a praxe i možnosť uplatnenia – unikátnu kombináciu práce u nás a v zahraničí.