Rýchly kontakt 24/7 v OC:  0907/132 906 alebo 057/7880 566, -67, Email: lipova@osetrovatelskecentrumhe.sk

Rýchly kontakt 24/7 v SD:  0911/ 604 205 alebo 057/321 4404, E-mail: recepcia@osetrovatelskecentrumhe.sk
Telefonický kontakt pre telefonovanie s príbuznými v SD: 0903/224 156

Voľné lôžko: ÁNO

MOM AT
Karanténa: Obmedzenie návštev v čase
            od 16.09.2021 do odvolania

Regulácia návštev v ZSS Slnečný dom, ul. Starinská
Regulácia návštev v Ošetrovateľskom centre, ul. Lipová

Prečo "ÁNO" kurzu u nás?

Bude to, ako keď sa kuchár učí umeniu variť v špičkovej reštaurácii, prestížna prax je kľúčová pre budúce uplatnenie ...

Ako dobre, že bývate v Humennom :) . Naše zariadenie patrí medzi najúspešnejšie organizácie v oblasti kvality na Slovensku. Kvalita je u nás riadená podľa európskych kritérií. To, že ste absolvovali tréning u víťaza Národnej ceny SR za kvalitu budete mať uvedené na certifikáte.
    
Za relatívne krátky čas budete mať možnosť naučiť sa naozaj veľa.
Budete pripravení na tie najnáročnejšie situácie, len tak Vás niečo nezaskočí.
Široká škála ochorení, rôzne stupne sebestačnosti, rôzne nároky a potreby vás skutočne pripravia pre život.

Naučíme Vás mnohému z nášho umenia komplexného preventívneho prístupu. Budete napríklad vidieť ako hodnotíme riziko podvýživy, pádu, preležanín a čo systémovo robíme preto , aby sme týmto rizikám zabránili.

Stanete sa členmi tímu ľudí, ktorí výborne ovládajú umenie starostlivosti o vážne a dlhodobo chorých. Budete mať jedinečnú príležitosť nielen ich pozorovať pri práci pri práci, ale vďaka tútoringu, tiež pracovať s nimi v tíme, zúčastniť sa riešenia rôznych situácií, opýtať sa na podrobnosti, skúsenosť ... Od fázy zorientovania sa až po plnenie komplexnej opatrovateľskej starostlivosti budete sprevádzať nášho skúseného zamestnanca.

Ak by ste sa aj nikdy nestali profesionálnym opatrovateľom, získate naozaj cenné skúsenosti pre pomoc svojim blízkym.

Ak ste už dlhšie nepracovali v kolektíve, oceníte skúsenosť rozvoja komunikačných zručností a schopnosti komunikovať v tíme. Aj to je pre život mimoriadne potrebné.

Zapojením sa do kurzu sa automaticky zapojíte do súťaže o najlepšieho študenta – premianta prebiehajúceho kurzu, ktorý získa výhodnú kombinovanú pracovnú ponuku a zároveň víťazný diplom, ktorý bude tou najlepšou referenciou. 

Webová stránka Ošetrovateľského centra a ZSS Slnečný dom v Humennom Vám pomôže nájsť ten správny druh 24 hodinovej starostlivosti pre Vášho ťažko chorého blízkeho alebo seniora, ktorého zdravotný stav si vyžaduje sociálnu a ošetrovateľskú starostlivosť (Dom ošetrovateľskej starostlivosti, ZSS pre dlhodobú starostlivosť – Špecializované zariadenie, Zariadenie pre seniorov, Domov sociálnych služieb, prípadne ADOS a mobilný hospic). Vzhľadom na zavedený Systém manažérstva kvality a ISO certifikát ponúkame ošetrovateľskú a sociálnu starostlivosť o Vášho blízkeho na vysokej úrovni. Pre budúcich opatrovateľov realizujeme kurzy opatrovania s výnimočnou prípravou. Náš opatrovateľský kurz prináša účastníkom okrem cenných skúseností a praxe i možnosť uplatnenia – unikátnu kombináciu práce u nás a v zahraničí.